Dobrodošli na stranice naše udruge!

Domovinska i iseljenička zajednica (DIZ) je neprofitabilna udruga, a osnovni ciljevi (misije) su joj povezati Hrvate diljem svijeta, podupirući gospodarski rast i kulturalne aktivnosti kako u zemlji tako i u inozemstvu. To obuhvaća pružanje pomoći u razvoju hrvatskih poslovnih projekata, potporu u unapređenju  poslovanja u i izvan Hrvatske, pomoć u rješavanju papirologije i procedura – ono s čime su se naši iseljenici najviše mučili i na što su se najviše žalili, te pripremne aktivnosti za rješavanje mnogih drugih praktičnih pitanja.

Osnivačka skupština udruge održana je 2015. godine u Zagrebu pod predsjednikom udruge mr. sc. Tomislavom Ostojićem.

Teme kojima se bavimo

Poticanje suradnje među članovima
Pružanje stručne pomoći članovima i iseljenicima
Povezivanje poduzetnika
Podupiranje gospodarskog rasta
Promoviranje kulturnih aktivnosti
Biračko pravo

Tomislav Ostojić

predsjednik

Natasha Levak

dopredsjednik

Marin Lakota

dopredsjednik
Kontaktirajte nas za više informacija ili ukoliko Vam je potrebna naša pomoć ili podrška!
Ako želite postati član naše udruge prijavite se ovdje.

Kontaktirajte nas!

3 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.